пятница, 27 января 2017 г.

Интервью с ПД Svitlana Koval


Здравствуйте, дорогие наши ПЧелки!!
Сегодня мы хотим познакомить вас с приглашенным дизайнером по итогам  Задания №126. KEEP CALM and SPARKLE!


1. С чего началось Ваше увлечение скрапбукингом?

  Всім привіт) Захоплення скрапбукінгом в мене почалось в декреті )) Думаю, я цим нікого не здивувала )) Але почалось все не з скрапу ,а з тематичного оформлення дитячих свят. Дякуючи цьому хобі ,я познайомилась з творчими людьми мого міста ,які і привели мене в скрапбукінг , без якого я зараз не уявляю своє життя.2. Придерживаетесь ли Вы каких-то стилей и какие стили в скрапбукинге Вам нравятся больше всего?
Я люблю різні стилі,та рідко​​ чітко притримуюсь одного , люблю творити від душі )))3.Какую цветовую гамму предпочитаете использовать в своих работах? Сколько времени уходит на создание одной работы?
В основному я роблю дитячі роботи, тому це світлі, ніжні тони. А часу йде по-різному, все залежить від складності


 4. Где Вы черпаете вдохновение и идеи для своих работ?
Натхнення ...воно у всьому що оточує нас ,а найбільше в емоціях,які дарують нам наші дітки ,наші рідні ,в емоціях, які ми отримуємо від навколишньго середовища,а особливо в емоціях ,від відкриття посилочки з новими матеріалали ))) і це прекрасно ,я обожнюю такі миті ,коли натхнення огортає твій розум і все ,що хочеться це - творити )))


5. Можете выделить кого-нибудь из наших или зарубежных дизайнеров, занимающихся скрапбукингом, работы которых могут быть для тебя образцами или причиной вдохновения?
Насправді в нас дуже-дуже багато талановитих майстрів,роботами яких я захоплююсь та надихаюсь,не буду перераховувати всіх ,щоб когось не забути )) Єдина людина, яку мені хочеться згадати ,це Таня Дудкіна, це та людина, роботи і трудолюбивість якої -надихали , надихають і будуть надихати мене завжди ... 

 6. Что считаете главным в работах? Ваши излюбленные скрап-фишки? Без каких элементов, материалов, техник не обходится ни одна работа?
Ну це питання просто таки філософське ))) Звісно,якщо брати скрап-роботу -то це папір ,і це той матеріал без якого не обходиться майже ні одна моя робота ))


7. Есть дизайнеры, которые используют в своих работах элементы декора, выполненные собственноручно, как вы к этому относитесь? Может быть тоже пробовали делать какие-то украшения?
Ставлюсь дуже навіть позитивно ,якщо це зроблено професійно ,багато хто в"яже салфеточки,квіточки, які потім використовує в шеббі чи дитячих роботах і це прекрасно , багато дівчат роблять чудові пеперові квіти ,і я теж пробувала ,це дуже цікаво та захоплююче , але і потребує часу )) 


8. Какая Ваша заветная мечта в творчестве? Какие творческие планы на будущее?
Планів на цей рік багато ,та більшість з них повязано з навчанням та саморозвитком . А мрія ? Може це прозвучить смішно ,та якщо чесно -то мрію зробити нарешті цього року альбом для синочка ))))) Йому вже 3,5р ,а фото досі не має куди вклеїти...і взагалі більше творити для себе і рідних .

9. Ваша любимая работа.
 Кожна моя робота для мене особлива ,адже я потратила на неї свій час і вложила в неї частинку своєї душі .


10. Пожелание для наших читателей.
  Щиро бажаю всім - нехай творчість приносить вам тільки радість та щастя і тішить всіх тих для кого ви творите ! Не вичерпного натхнення вам, любові, миру, злагоди та здійснення мрій!

Светлана, мы благодарим тебя за интересное интервью и добрые пожелания!
Вдохновения тебе, мира и удачи!

2 комментария:

  1. Дівчата ,дякую вам щиро ,я ще ніколи не давала інтерв"ю для блогу,тому для мене це за честь ))

    ОтветитьУдалить